Haft krzyżykowy mnie uspokaja... to jedna z niewielu rzeczy do których mam anielską cierpliwość!
Kategorie: Wszystkie | O mnie | Pozostałe
RSS
piątek, 29 czerwca 2012

W sumie fajnie, że tak ciepło, ale z kolei ten upał włącza u mnie leniuszka :) dlatego dzisiaj głównie poszlajam się po blogach i forach. A propo - właśnie zarejestrowałam się na forum Maranty http://maranciaki.pl/forum/ Sporo tam ciekawych wątków także jest na czym oko zawiesić :)

Tak więc robię sobie kawkę i zaczynam lekturę.

 

 

 

15:06, luna1202
Link Komentarze (8) »
niedziela, 24 czerwca 2012

Po wyszyciu samą czarną muliną moja pani wygląda tak:

 

 

I w pierwszej chwili zastanawiałam się czy aby nie zostawić jej w takiej formie, ale jak sobie porównałam to z Isiaczkową damą, to stwierdziłam, że jednak lepiej będzie jak wyhaftuję ją również pozostałymi kolorami.

 

 

piątek, 22 czerwca 2012

... moja własna pasmanteria, a na zapleczu pracownia :). Ale to by była taka nietypowa pasmanteria, w której chciałabym sprzedawać wszystko to, co jest potrzebne do wszelakich robótek ręcznych. Poczynając od guzików, a kończąc na narządziach. Mam głowę pełną pomysłów, mnóstwo rzeczy chciałabym zrealizować, nauczyć się czegoś nowego. Podoba mi się decoupage, papierowa wiklina, różne hafcikowe gadżety, ale wciąż za mało czasu na to wszystko. Na dodatek jakaś dziwna wewnętrzna blokada powoduje, że nie potrafię się do niczego zabrać... 

Czasami chciałabym się zwolnić z pracy i zająć wreszcie tym co kocham, ale wiem że póki co to niemożliwe. Absolutnie nie narzekam na pracę, bo w zasadzie robię to lubię, a ludzie z którymi pracuję są fantastyczni, ale chyba każdy ma takie chwile, że chciałby w życiu czegoś innego... 

Być może kiedyś zrealizuję swoje marzenie, w każdym razie będę do tego dążyć, w końcu po to są marzenia prawda??? :) 

 

 

 

10:44, luna1202 , O mnie
Link Komentarze (9) »
czwartek, 21 czerwca 2012

Dziewczyny może macie ochotę na wspólne haftowanie??? Asia z blogu MOJE PASJE urządza SAL-ową zabawę. Nie będzie żadnego wysyłania kanw. Każda wyszywa cały obrazek sama i dzieli się postępami. Ja już się zapisałam :) ZAPRASZAM!!!

 

 

 

14:10, luna1202
Link Komentarze (1) »
środa, 20 czerwca 2012

W końcu udało mi się oprawić dwa obrazki. Ramki czekały już ponad miesiąc, ale dopiero wczoraj udało mi się kupić bristol na passe partout.  Efekt jest następujący:

 

 

 

Obydwa obrazki znalazły już swoje miejsce na ścianie, aczkolwiek jest ono tymczasowe, bo generalnie jestem w trakcie urządzania sobie poddasza. Do przeprowadzki jeszcze daleko, ale już widzę oczyma wyobraźni moje obrazki porozwieszane np. na całej klatce schodowej ;p. 

  

 

Tagi: kwiaty
20:24, luna1202 , Pozostałe
Link Komentarze (7) »
 
1 , 2