Haft krzyżykowy mnie uspokaja... to jedna z niewielu rzeczy do których mam anielską cierpliwość!
Kategorie: Wszystkie | O mnie | Pozostałe
RSS
piątek, 08 listopada 2013

No i zapowiadany obrazek dla chrześniaka. Już jutro chrzest także prezent oprawiony i zapakowany :)

 

 

 

 

 

Tagi: dla dzieci
18:52, luna1202
Link Komentarze (19) »
wtorek, 08 października 2013

Po tym jak oprawiłam ostatnią metryczkę udałam się na poszukiwania muliny do kolejnej metryczki, tym razem dla mojego chrześniaka Pawełka. I co się okazało? Że nigdzie nie mogę dostać muliny DMC. Jedną dość dobrze zaopatrzoną pasmanterię mi zamknęli, w trzech kolejnych nie było, a jak już ją znalazłam w Galerii Krakowskiej, to stwierdziłam, że tam jest jednak za drogo. W końcu zrobiłam zakupy przez internet i przy okazji zaopatrzyłam się w drobną kanwę:

 

 

 

Paczuszka dotarła do mnie w piątek i od razu wzięłam się do roboty.

Pierwszy raz wyszywam muliną DMC i muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się z nią pracuje. Po pierwsze nie plącze się tak jak Ariadna, a po drugie mam wrażenie, że lepiej się prezentuje i krzyżyki ładniej się układają. Niestety jak dla mnie za droga, w związku z tym raczej nie często będę sobie pozwalać na ten luksus :( 

Pozdrawiam!

 

 

 

20:02, luna1202
Link Komentarze (1) »
wtorek, 24 września 2013

No i żeby postawić kropkę nad i wstawiam zdjęcie oprawionych bucików. 

 

 

Dzisiaj zostały wysłane do właścicielki.

I już mam zamówienie na kolejne dwie metryczki :) a muszę powiedzieć, że takie zamówienia potrafią zmobilizować do pracy :).

 

 

 

 

Tagi: dla dzieci
22:14, luna1202
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 16 września 2013

Niedawno zostałam poproszona o wyhaftowanie metryczki z bucikiami ze sznurówkami w kolorze zielonym. Niestety nigdzie nie mogłam znaleźć wzoru z odcieniami zieleni więc sama dobrałam kolorystykę. 

Oto efekt:

 

 

Teraz jeszcze czekam na ramkę i będzie gotowe do wysyłki.

Pozdrowienia dla Pani Alicji :)

 

 

 

18:43, luna1202
Link Komentarze (11) »
czwartek, 22 sierpnia 2013

 

Hafcik powoli dobiega końca. Już nie mogę się doczekać kiedy go skończę, mam go serdecznie dość :) Aczkolwiek efekt bardzo mi się podoba. Niestety tak jak przypuszczałam będę musiała na chwilę go porzucić na rzecz wyższej instancji. Jako przyszła mama chrzestna wypada mi się wykazać swoimi zdolnościami i wyhafcić dla chrześniaka coś ładnego :). Wybrałam taki wzór:

 

 

Teraz jeszcze tylko trzeba się wybrać do pasmanterii żeby kupić mulinę DMC. Niestety nie udało mi się dobrać wszystkich kolorów Ariadny. Fakt, że jest ich niewiele, ale mówiąc szczerze nie bardzo mi się chce nad nimi myśleć.  Chyba że, któraś podrzuci odpowiedniki??

 

 

 

 

19:37, luna1202
Link Komentarze (2) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12